Üye Ol

Oturum aç

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Sorry, you do not have a permission to ask a question, Soru sormak için giriş yapmalısınız..

Sorry, you do not have a permission to add a post.

Bir sorun mu var?

Sorunu Sor Cevabını Al!
Bilgi sahibi olan insanları, ihtiyacı olan insanlara bağlamak, insanları farklı bakış açılarıyla bir araya getirmek, böylece birbirlerini daha iyi anlamaları ve herkesi bilgilerini paylaşmalarına yetki vermek istiyoruz.

Acemi

Bandırma anadolu lisesi ve Bandırma kemal pireci anadolu lis

  • 0

Bandırma anadolu lisesi ve Bandırma kemal pireci anadolu lisesi niteliksiz olduğuna göre kaç ortalamayla alıyor cevaplarsanız çoook sevinirim 🙂

1 Cevap

  1. Sınavsız yerleştirmeler için şu ortalama ile alacak demek güç.

    Sınavsız yerleştirme yapılırken okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

    Dikkat ederseniz ilk şart öğrencilerin ikamet adresleri sonraki okul başarı puanının üstünlüğü son olarakta okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı etkili. Aynı okulları tercih edecek öğrencilerin bu üç durumu da eşit ise o zaman 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılıyor.

    • 0